Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Kierunkowa GSM / 3G / 4G LTE 16dBi TSUNAMI
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Model: | 2-Zakresowa Antena Tsunami 16dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 850~960 MHz, 1710~2500 MHz |
| Zysk energetyczny: | 16 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 100 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 90˚ |
| Kąt widzenia: | pionowo 55˚ |
| Złącze antenowe: | N żeńskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 1.5 |
| Kolor: | biały |
| Polaryzacja: | pionowa i pozioma |
| Rozmiar: | 740mm |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | 2-Zakresowa Antena Tsunami 16dBi |
|---|---|
| 2. | 10 metrowy przewód antenowy SFR200 z wtykiem Nm - FMEż lub Nm - Nm do wyboru |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |