Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna 3G / 4G LTE 40dBi MIMO DUAL
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Pasmo pracy: | 791-821MHz, 832-862MHz, 1710-1785MHz, 1805-1880MHz, 2500-2570MHz, 2620-2690MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 40 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Złącze antenowe: | Podwójny konektor FME żeński |
| VSWR: | < 2.5 |
| Waga: | 0,23 kg |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary: | 220x190x21mm |
| Gumowa przyssawka: | TAK |
| Pozłacany konektor: | TAK |
| Dlugość przewodu: | 5m |
| 1. | Antena Mimo dual 4G LTE 40dBi 2x5m SMA |
|---|---|
| 2. | Konektor FMEm-CRC9 / FMEm-SMA / FMEm-TS9 do wyboru |
| 3. | Polska instrukcja obsługi |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |