Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna 3G / 4G LTE 44dBi MIMO DUAL
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Model: | Antena DUAL OMNI X-CROSS Dookólna 2G / 3G / 4G LTE 44dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 791~821MHz / 832~862MHz 1710~1785MHz / 1805~1880MHz 2500~2570MHz / 2620~2690MHz |
| Zysk energetyczny: | 44 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚ |
| Złącze antenowe: | SMA męskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 2.5 |
| Kolor: | biały |
| Polaryzacja: | pozioma, dookólna |
| Wymiary: | 20x20x2cm |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena DUAL OMNI X-CROSS Dookólna 2G / 3G / 4G LTE 44dBi |
|---|---|
| 2. | 2x 5m przewód RG174 zakończony wtykami SMAm |
| 3. | Przejściówka CRC9 lub TS9 do wyboru. W przypadku braku wyboru wysyłamy bez przejściówki. |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |