Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 7dBi GRZYBEK
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Model: | 2-Zakresowa Antena Grzybek 7dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 824 - 960 MHz, 1710-2500 MHz |
| Zysk energetyczny: | 7 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szerokość pasma: | 360˚ poziomo 120˚ pionowo w 3 wymiarach |
| Złącze antenowe: | N żeńskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 1.5 |
| Kolor: | biały |
| Polaryzacja: | pionowa |
| Rozmiar: | Φ187 × 86 mm |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | 2-Zakresowa Antena Grzybek 7dBi |
|---|---|
| 2. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 3. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |