Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 7dBi GRZYBEK
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter

| Częstotliwość: | 698-960 / 1710-2700MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 8dBi |
| VSWR: | ≤1.5 |
| Impedancja: | 50Ω |
| Polaryzacja: | Pionowa |
| Poziome kąty widzenia: | 360° |
| Pionowe kąty widzenia: | 85° |
| PIMD: | ≤-140dBC(@2W |
| Moc: | 100W |
| Konektor: | N |
| Typ kabla: | 5D-FB / czarny |
| Długość kabla: | 5m Nm |
| Temperatura pracy: | -40℃~﹢65℃ |
| Waga anteny: | 500g |
| Rozmiar: | Φ16.4 x 9.5 cm |
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Biały |
| 1. | Antena typu "Grzybek" 8dBi |
|---|---|
| 2. | Przewód 5D-FB 5m Nm |
| 3. | Instrukcja obsługi |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |