Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Paraboliczna 3G / 4G LTE 2x24dBi MIMO DUAL
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Pasmo pracy: | 1700-2100MHz, 2600MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 2x24 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Złącze antenowe: | 2x N wychodzące z anteny + 2x 15m przewód H155 zakończony wtykami FMEż |
| VSWR: | < 1,3 |
| Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej: | 15 stopni |
| Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej: | 17 stopni |
| Mocowanie (średnica): | 50mm |
| Wymiary: | 650x700mm |
| Odporność na wiatr: | 200km/h |
| Polaryzacja: | Pozioma i pionowa |
| Dlugość przewodów: | 10m |
| 1. | Antena Paraboliczna DUAL LTE 3G/4G LTE/HSPA+ 2x24dBi |
|---|---|
| 2. | 2x 15m przewód H155 zakończony wtykami FMEż |
| 3. | Konektor FMEm-CRC9 / FMEm-SMA / FMEm-TS9 do wyboru |
| 4. | Uchwyty montażowe dla anteny |
| 5. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 6. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |