Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena paraboliczna WiFi 21dBi
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Pasmo pracy: | 2400-2485 MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 21 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Złącze antenowe: | N wychodzące z anteny + 10m przewód H155 zakończony wtykiem RP-SMA |
| VSWR: | < 1,3 |
| Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej: | 15 stopni |
| Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej: | 17 stopni |
| Mocowanie (średnica): | 50mm |
| Wymiary: | 1080x630mm |
| Odporność na wiatr: | 200km/h |
| Polaryzacja: | Pozioma i pionowa |
| Dlugość przewodów: | 10m |
| 1. | Antena Paraboliczna WiFi 2,4GHz 21dBi |
|---|---|
| 2. | 10m przewód H155 zakończony wtykiem RP-SMA |
| 3. | Uchwyty montażowe dla anteny |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |